Noc w Bibliotece w Zagrodnie

Serdecznie zapraszamy dzieci z klas 1 - 3 szkoły podstawowej do udziału w ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek pod hasłem "Znajdźmy wspólny język".

Spotkanie w ramach tej akcji pt. "Skarb w bibliotece" odbędzie się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zagrodnie w dniu 05.10.2019r. ( sobota ) od godz. 19:00 do godz. 21:00

Zainteresowane dzieci zapraszamy do wyprawy, podczas której każdy będzie miał okazję znaleźć swój własny skarb - to, co jest dla niego cenne.

Noc Bibliotek to wielkie święto bibliotek i czytania – ogólnopolska akcja w niekonwencjonalny sposób zachęcająca do korzystania z zasobów bibliotek jako najbardziej otwartych i dostępnych instytucji kultury.

Zapraszamy rodziców do zgłaszania swoich pociech do udziału w Nocy Bibliotek do 03.10.2019r. ( czwartek) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zagrodnie, telefonicznie lub osobiście.

Liczba miejsc ograniczona.

Gminna Biblioteka Publiczna w Zagrodnie 52 tel. 76 877 33 69